Abi

Mida on vaja teada pandimajast

Pandimaja on krediidiasutus, mis väljastab laene esemete tagatisel. Tagatiseks võib pakkuda järgmiseid asju: Juveelitooted kullast ja hõbedast (kaelakett, käekett, sõrmus, kõrvarõngad, ripats jne), Tööriistad, Kodutehnika ja muu elektroonika.

Laenu taotlemiseks isik peab olema vähemalt 18. aastane ja kaasas peab olema isikut tõendav dokument. (Eesti kodaniku isikutunnistus ehk ID-kaart, Elamisloakaart, Eesti kodaniku pass, Välismaalase pass)

Pandimaja teenuste eelised ja puudused

Pandimajade plussideks on:

Võrreldes pankadega taotlemise protsess on palju kiirem ja lihtsamTaotleja ise otsustab laenusumma üleSoodsad intressimääradAus hinnangPandimaja Pawnhouse ei tee päringuid krediidiinfosseKõik meie lepingud ja muu kliendilt saadud teave on konfidentsiaalsedKäitleme hoolikalt Teie varaLepingute pikendamine panga kaudu või Narva mnt. 38 esinduses

Pandimaja puudused:

Lühikesed laenuperioodidKrediidi kuulukuse määr on tavapärasest kõrgem.

Navigatsioon

Üldtingimused
Korduma kippuvad küsimused

Kui teil on tekinud küsimused, kindlasti võtke meiega ühendust telefonil iga päev❗

E-R 11.00 - 20.00 L-P kokkuleppel

Ka Te võite jätta meile kiri – me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel❗

Kirjuta meile

Tingimused

Intress alates 0,33%-st kuni 1% päevas

Viivis 0,06% päevas

Laenu minimaalne tähtaeg on 7 ja maksimaalne 30 päeva.

Intresside ja viiviste tasumisel saab lepingu perioodi vajadusel pikendada

Laenu perioodiks jääb pandiese Pawnhouse pandimajas hoiule

Väljastatav summa on kuni 30-90% pandieseme hetke turuväärtusest

Lepingu lõppetamise periood on 2 päeva või kokkuleppel, see tähendab et lepingu lõpetamist pandimaja hoiab panditud asja 2 päeva ja kui klient asjale järgi ei tule, asi läheb õle pandimaja omandisse.

KKK

Laenusuurus ja -periood

Taotlemise summa on vahemikkus 2 – 10 000 eurot. Laenuperioodiks on 3 kuni 30 päeva, pikendamise võimalusega kuni 1 aasta (kokkuleppel).

Kui kaua kestab laenu väljastamine

Peale taotluse vormistamist (kohapeal) raha väljastatakse umbes 5-10 minuti jooksul, mitme tagatise juhul protsess võtab natukene rohkem aega.

Mida vormistatakse laenu väljastamisel

Laenu väljastamisel vormistatakse lepingut. Lepingus on täpsustatud pandi periood, tagatise kirjeldus, ja laenu kuulukuse määr.

Kuidas teostatakse tagatise hindamine

Pawnhouse Pandimajas tagatise vara hinnatakse hinnakirjaga ehk preiskurandi järgi.  Maksimaalne pakutav laenusumma võib-olla kuni 70% praegusest vara turuhinnast. Mida väärtuslikum on Teie vara, seda suurem on pakutav laenusumma.  Ligikaudse turuhinda võite arutada ostu-müügi veebilehe abil, kasutades näiteks okidoki.ee ja osta.ee portaali.

Kuidas suurendada tagatise väärtust?

See on väga lihtne. Tehke vara puhtaks, komplekteerige tarvikutega (mobiiltelefonile leidke kõrvaklappid ja laadija, telerile pult jne.) leidke ostutsekk garantiiga (kui  olemas) täitke vormi ja oodake või helistage +372 5848 2872. Pidage meeles, et täiskomplekt oluliselt suurendab tagatise väärtust.

Mis juhtub, kui ma ei saa tagastada laenulepingus sätestatud ajal?

Te võite pikendada laenu tähtaega, tasudes ainult intresse. Meie eesmärk on pakkuda Teile kindel ja paindlik kiirlaen. Kui väljaostmise hetkeks ei suuda Te lepingus sätestatud kohustusi täita, Pawnhouse lombardil on õigus panna Teie vara müüki.

Millised viivised ja trahvid on teil olemas?

Praeguse seisuga on olemas lepingu kaotamise trahv ja laenu mitte õigeaegsel kustutamisel viivis.

Kuidas ma saan laenu pikendada?

Laenu saab pikendada peale intressi maksmist.

Kas võin arvestada konfidentsiaalsuse ja hoitud kaubaga?

Pandimaja Pawnhouse tagab panditud asjade säilimise ja garanteerib, et Teie isiklikud andmed ei satu kolmandate isikute kätte, välja arvatud Eesti Vabariigi seaduses sätestatud juhtudel.

Kui teil on tekinud küsimused, kindlasti võtke meiega ühendust telefonil +372 5848 2872  või vajutage tagasiside nuppu. Me võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

x

Спасибо!
Мы свяжемся с вами
при первой возможности.

x

Aitäh!
Me võtame Teiega ühendust
esimesel võimalusel.